Limon Tour
Driver
Tranzito

(097) 844 44 51

 office-oon@ukr.net

Наш адрес: 

21021, г. Винница,

проспект Юности 18

 

Could not compile stylesheet for pinter. Using last compiled stylesheet.

Реєстрація ТОВ

Пятница, Май 03 2013, 11:38 PM
Гость
Гость
Олександр
Доброго часу доби. Які потрібно документи для реєстрації ТОВ? І скільки часу проходить, щоб фірма була зареєстрована?
Нравится
Ответы (1)
 • Ответ принят

  Пятница, Май 03 2013, 11:43 PM - #постоянная ссылка
  Доброго вечора, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»
  Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 170 грн,
  Документи, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи
  Для проведення державної реєстрації юридичної особи засновник (засновники) або уповноважена ними особа повинні особисто подати державному реєстратору такі документи:
   заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи;
   примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення юридичної особи у випадках, передбачених законом;
   два примірники установчих документів (у разі подання електронних документів - один примірник);
   документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи. У разі подання електронних документів для проведення державної реєстрації юридичної особи підтвердженням внесення плати за проведення державної реєстрації юридичної особи є примірник електронного розрахункового документа, засвідченого електронним цифровим підписом;
   інформацію з документами, що підтверджують структуру власності засновників - юридичних осіб, яка дає змогу встановити фізичних осіб - власників істотної участі цих юридичних осіб.
   Якщо документи для проведення державної реєстрації юридичної особи подаються особою, уповноваженою засновником (засновниками) юридичної особи, державному реєстратору додатково пред'являється її паспорт громадянина Україниє.

  Державний реєстратор у день державної реєстрації юридичної особи зобов'язаний передати відповідним органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, відомості з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи.
  Підставою для взяття юридичної особи на облік в органах статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України є надходження до цих органів відомостей з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи.
  Строк державної реєстрації юридичної особи не повинен перевищувати три робочих дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації юридичної особи.
  Не пізніше наступного робочого дня після отримання державним реєстратором від органів статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України даних про взяття на облік юридичної особи державним реєстратором видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) засновнику або уповноваженій ним особі один примірник оригіналу установчих документів з відміткою державного реєстратора про проведення державної реєстрації юридичної особи та виписка з Єдиного державного реєстру.
  Нравится
  The reply is currently minimized Show
Ваш ответ
Brown Blue Orange